"Kluczem do szczęścia jest świadomość,
że to co dostępne dla wybranych,
może być dostępne również dla Ciebie.
Wystarczy w to uwierzyć!"

czwartek, 4 marca 2010

24. Wyróżnienie...

MUSZĘ! Po prostu muszę się pochwalić... Dziś jest dla mnie PIĘKNY dzień :) Otóż..... dostałam dzisiaj moje PIERWSZE  OGROMNE (w pakiecie) wyróżnienie!!! Dostałam je od Lucynki z po nitce do kłębka  Dziękuję Ci baaaaaardzo Lucynko!

   
 

Ehhhh..... Nie powiem..... wzruszyłam się ogromnie i ... szczerzyłam jak głupia do monitora :):):) Nie sądziłam, że prowadząc tak krótko bloga, pokazując swoje prace mogą one zostać docenione :) Cieszę się z tego ogromnie!!!! Cieszę się z wyróżnienia, cieszę się z każdej niezapowiedzianej wizyty :) i oczywiście cieszę się z każdego pozostawionego śladu w postaci komentarza. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy do mnie zaglądają. Zapraszam ponownie...

Nie wiem, tak do końca, jakie są zwyczaje i ilu osobom mogę (mam) przekazać dalej to wyróżnienie, ale mam kilka blogów, do których często zaglądam i które bardzo mi się podobają. Są dla mnie pewną inspiracją, zachętą do działania.
Chciałabym tu wyróżnić blogi:
* Jowity
* Rudlis
* SentiMenti
* Peninii
* Roszpunki


 ***
Wspomnę jeszcze.... odnośnie mojego poprzedniego postu, że na bierzmowanie została wybrana kartka różowo-fioletowa :) Jednak pierwsza myśl była trafiona :)


2 komentarze:

  1. Kochana ślicznie dziękuję za wyróżnienia...ach miło mi:)Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję wyróżnień :)))

    I serdecznie dziękuję za wyróżnienie mojego blogu :*

    Jak tylko uporam się z remontem w domu to przekażę te wyróżnienia dalej :)

    OdpowiedzUsuń