"Kluczem do szczęścia jest świadomość,
że to co dostępne dla wybranych,
może być dostępne również dla Ciebie.
Wystarczy w to uwierzyć!"

czwartek, 4 marca 2010

23. Bierzmowanie...

Zostałam poproszona o zrobienie kartki na bierzmowanie. Nie powiedziano mi od razu, a ja jakoś zapomniałam się dopytać, czy to ma być kartka dla chłopaka czy dla dziewczyny i zaczęłam tworzyć karteluszek... 
Z racji tego, że ostatnio "zaszalałam" i kupiłam chyba wszystkie kolory małych tuszy Latarni Morskiej w Scrap.com.pl (nawiasem mówiąc fajnie mają w tym sklepiku w Katowicach, duży wybór towarów i ciągle się rozrastają), postanowiłam je wypróbować :D i zaczęłam od koloru różowego i fioletowego... Miałam już połowę gotowej kartki, gdy do mnie dotarło, że właściwie to ni jak nie pasuje dla chłopaka, jeśli to ma być kartka dla chłopaka :):) No nic... poszalałam dalej i skończyłam jednego karteluszka i zabrałam się za zrobienie drugiego :). Tym razem w moich ulubionych kolorkach :) czyli ecru, beż.. Czekoladowego tym razem tu nie dołożyłam, ale... wykorzystałam brązowy papier pakowy :) Też ładnie wygląda :). Nie wiem jak mi wyszły te kartki, sami ocenicie fachowym okiem :)

Oto pierwszy twór różowo-fioletowy
 

To moje ulubione kolorki - orzechowo-waniliowe :) 
mmmmmm takie lody.. pycha !

 

Kartka, jak się później dowiedziałam ma być dla dziewczyny, więc będą mieli teraz dwie do wyboru :)

...a taką karteczkę zrobiłam w zeszłym roku, pozostała po niej tylko fotka :)
 2 komentarze:

  1. Piękne te karteczki. Podziwiam talentu. Bardzo dziękuję za wizytę u mnie i piękny wpis. Już dodaję Twój blog do ulubionych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne kartki! Zapraszam do mnie po niespodziankę.

    OdpowiedzUsuń