"Kluczem do szczęścia jest świadomość,
że to co dostępne dla wybranych,
może być dostępne również dla Ciebie.
Wystarczy w to uwierzyć!"

wtorek, 5 kwietnia 2011

141. Moja wygrana i zabawa w "Podaj dalej"

Jakiś czas temu wygrałam candy w Craft4You niestety dopiero teraz częściowo uporałam się z fotkami więc mogę pokazać, że naprawdę dotarła do mnie wygrana z czego ogromnie się cieszę :) Ileż cudownych rzeczy dostałam :) ehhh Naprawdę byłam w szoku :)
Oto co dostałam :)
***

W zeszłym roku napisałam komentarz pod postem Marty, że z miłą chęcią wezmę udział w jej zabawie "Podaj dalej". Chodzi w niej o to, że osoba, która wyraża chęć  udziału w zabawie zamieszcza komentarz pod postem i u siebie na blogu ogłasza ciągłość zabawy w "Podaj dalej", czyli trzy pierwsze osoby, które się zgłoszą do udziału w zabawie dostaną w ciągu 365 dni (1 roku) prezent niespodziankę od osoby u której się zgłosiły do zabawy. Ja w piątek w zeszłym tygodniu dostałam od Marty przesyłkę :) W kopercie  była nie miej nie więcej śliczna zawieszka :) Niestety nie mogłam się nią nacieszyć zbyt długo, bo zaanektowała ją moja córka :) Dziękuję Martuś baaaardzo ślicznie za piękną zawieszkę :)

Prezent od Marty3 komentarze:

 1. o kurcze.... cukierasy przyjemne, to nawet nie ma co nad tym dyskutować, ale ten pierwszy cukierek to ten tagol. Zabawa warta kontynuacji. Gratuluję Ci

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała wygrana :)Gratuluję :)
  A ta zabawa to naprawdę świetny pomysł. Fajnie tak zajrzeć do skrzynki i znaleźć coś innego niż rachunki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna zawieszka:) A jaka niespodzianka, bo nie wiadomo kiedy przyjdzie przesyłeczka:)
  http://orsynia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń