"Kluczem do szczęścia jest świadomość,
że to co dostępne dla wybranych,
może być dostępne również dla Ciebie.
Wystarczy w to uwierzyć!"

poniedziałek, 4 kwietnia 2011

138. VII Jarmark Rzeczy Ładnych i wielkanocne jaja :)

Wczoraj, tj. 3 kwietnia w Chorzowie Batorym w Miejskim Domu Kultury "Batory" odbył się wiosenny VII Jarmark Rzeczy Ładnych. Pojawiła się rekordowa ilość wystawców, bo aż 60. Organizatorzy stwierdzili, że przy takiej ilości pozostaną już w następnych Jarmarkach. Było bardzo sympatycznie. Kolejny raz mogłam się zobaczyć z przemiłymi osobami z poprzednich jarmarków, m.in. z Iwonką i Edytką.

Z powodu mojego gapiostwa nie zgłosiłam się w terminie na Jarmark więc nie było dla mnie miejsca. O tym, że jednak będę uczestniczyć dowiedziałam się tydzień przed, no i niestety nie mogłam za wiele przygotować :( Zabrałam więc większość karteczek, które zrobiłam jeszcze w zeszłym roku (wielkanocne) oraz takie ogóle (nie personalne). Poza tym albumiki, torcik z pieluszek, torcik z podpasek :), pamiętniki-szkicowniki i notesiki. Przez ten tydzień, od kiedy dowiedziałam się że będę jednak na jarmarku zrobiłam jedynie jajka karczochy. Z jednego jestem niezmiernie zadowolona, bo nie wiedziałam jak mi w końcu wyjdzie, bo robiłam go prawie cały dzień ;) Najwięcej czasu zajęło mi zrobienie tych wszystkich różyczek. Strasznie pracochłonne zajęcie.
Uwaga! Dużo zdjęć :)

Oto moje jajko-koszyczekTutaj drugie jajko-koszyczek, które zgłosiłam na Wyzwanie nr 22-Pisanka Sklepu Artystycznego HopmArt Kilka kurczaków...

osobno...
Reszta moich jajek-karczochowych pisanek

w brązie...

na zielono...


kolorowy zawrót głowy... :)


Tak jajka prezentowały się na Jarmarku...


Organizatorzy VII edycji Jarmarku Rzeczy Ładnych

a to ja przy stoisku jeszcze przed otwarciem Jarmarku i przed moją zmianą image :):):)

2 komentarze:

 1. Zazdroszczę stoiska.
  Śliczne pisanki i koszyczki ze wstążeczek,
  jedno nawet macałam;)
  Pozdrawiam-Ela.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiałam na żywo piękne !! zdjęcia nie oddają uroku !! pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń